Category Archives: Altres

41è Concurs

Guanyadors:

       
Carles Marigó, 1r premi Sènior        Michael A. Haeringer, 1r premi  Categoria ‘C’

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:   Carles Marigó Sarrión (Blanes)
2n premi:  Ex aequo: Marc Heredia Trechs (Barcelona)
                                 Ricard Cabré Rovirosa (Barcelona)
3r premi:  Desert
Menció d’Honor: Néstor Bayona Pifarré (Lleida)
                           Roger Sans Guimerà (Barcelona)
Premi Chopin: Desert

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Jorge Nava Vázquez (Barcelona)
3r premi:  Ex aequo: Ian Lleonart Figuls (Barcelona)
                                Marc Sumsi Roig (Matadepera)
Premi Chopin: Jorge Nava Vázquez (Barcelona)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Bernat Català Rams (Molins de Rei)
3r premi:  Ex aequo: Mikel Herzog Vidal (Cambrils)
                                Francisco Ribas Tur (Eivissa)
Menció d’Honor: Meritxell Brugué Noguer (Sarrià de Ter)
Premi Chopin: Bernat Català Rams (Molins de Rei)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:   Michael Andreas Haeringer (Barcelona)
2n premi:  Ex aequo: Asami Pascual Maruyama (Badalona)
                                 Ignasi Piqué Muntané (Torredembarra)
3r premi:  Ex aequo: Albert Mestre Escodaa (Sant Cugat del Vallès)
                                 Xavier Ricarte Faixó (Manresa)
Premi Chopin: Michael Andreas Haeringer (Barcelona)


35è Concurs

Guanyadors:

    
Lluís Grané, 1r premi Categoria ‘A’      

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:   Javier Merino Rius (Barcelona)
2n premi:  Ex aequo: Jordi Castellà Bové (Cervera)
                                Jordi Farran Lapeña (La Granja d’Escarp)
                                Maria teresa Sierra Martínez (Arbúcies)
3r premi:  Desert
Menció d’Honor: Carolina Estrada Bascuñana (Barcelona)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Lluís Grané López (Sant Vicenç dels Horts)
2n premi:  Desert
3r premi:  Desert
Menció d’Honor:  Andreu Cañadell Moragas (Santa Coloma de Cervelló)
                            Marcos Fernández Barrero (Barcelona)
                            Marc Piqué Marré (Barcelona)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:   Ex aequo: Ian Lleonart Figuls (Barcelona)
                                Carles Marigó Sarrión (Blanes)
2n premi:  Marta Castelló Charles (Lleida)
3r premi:  Marc Castellà Bové (Cervera)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Ex aequo: Joel Gascón Balualua (Barcelona)
                                Sergi Huerta Calpe (Barcelona)
3r premi:  Ex aequo: Anna Maria Puig Masdéu (Viladecavalls)
                                Marc Serra Nicolàs (Porqueres)
Menció d’Honor:  Ester Lechà Jover (El Masnou)

36è Concurs

Guanyadors:

    
Carme Carrillo, 1r premi Sènior      

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:   Carme Carrillo Aguilera (Llívia)
2n premi:  Maria Teresa Sierra Martínez (Arbúcies)
3r premi:  Danil Saifoulline (Rússia/Barcelona)
Menció d’Honor: M. Assumpta Devroyé Berenguer (Barcelona)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Mireia Vendrell del Álamo (Barcelona)
3r premi:   Desert

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:   Claudia Cordero Veleta (Barcelona)
2n premi:  Marc Castellà Bové (Cervera)
3r premi:  Desert
Menció d’Honor: Ramon Bassal Ruíz de Villa (Barcelona)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:  Ex aequo: Raquel Lisbona Ortega (Vilassar de Mar)
                                Arianna Pijoan Barrios (Barcelona)
2n premi:  Pol Fontanals Alvarez (Ametlla del Vallès)
3r premi:  Joel Gascón Balualua (Barcelona)


37è Concurs

Guanyadors:

    
Bernat Català, 1r premi Categoria ‘C’       

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:    Desert
2n premi:  Jordi Humet Alsius (Terrassa)
3r premi:  Ex aequo:  Pau Baiges Hernández (Cambrils)
                                 M. Assumpta Devroyé Berenguer (Barcelona)
                                 Claudia Gómez Blasco (Barcelona)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Desert
3r premi:   Carla Fernández Boix (Barcelona)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Desert
3r premi:  Ivan Oechsle Sabaté (Hospitalet de l’Infant)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:   Bernat Català Rams (Molins de Rei)
2n premi:  Federico  Criado López (Castellar del Vallès)
3r premi:  Núria Roura Benito (Barcelona)


38è Concurs

Guanyadors:

       
Jordi Castellà, 1r premi Sènior                  Alfredo-Eduardo Salvador,
                                                                                 1r premi Sènior

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:  Ex aequo:   Jordi Castellà Bové (Cervera)
                                 Alfredo Eduardo Salvador Figueroa
                                            (La Habana, Cuba)
2n premi:  Carles Marigó Sarrión (Blanes)
3r premi:  Jordi Farran Lapeña (La Granja d’Escarp)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:  Ex aequo:   Claudia Cordero Valeta (Barcelona)
                                 Daria Piltyay (Rússia/Barcelona)
2n premi:  Desert
3r premi:   Marc Heredia Trechs (Barcelona)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:  Desert
2n premi: Arnau Messegué Buisan (Balaguer)
3r premi:  Andrea Banaben Follana (Callosa de Segura, Alacant)
Menció d’Honor: Eduard Almacellas Canals (Barcelona)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:  Eugènia Guri Batlle (Badalona)
2n premi:  Ex aequo: Federico  Criado López (Castellar del Vallès)
                                 Neus García Puigdollers (Vic)
3r premi:  Núria Roura Benito (Barcelona)


42è Concurs

Guanyadors:

         
Liana Gevoryan, 1r premi Sènior               Natalia Tkachenko, 1r premi Sènior

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:  Ex aequo:  Liana Gevoryan (Rússia/Barcelona)
                                 Natalia Tkachenko (Rússia/Barcelona)
2n premi: Ex aequo:  Carla Fernández Boix (Torrefarrera)
                                 Marija Ivanovic (Sèrbia/Barcelona)
3r premi:  Hugo Luis Soligo Schuler (Argentina/Barcelona)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Elizaveta Mironova (Rússia/Barcelona)
2n premi:  Andrea Banaben Follana (Callosa de Segura, Alacant)
3r premi:   Mélodie Gimard (Perpinyà)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:  Eugènia Guri Batlle (Badalona)
2n premi: Misaki Pascual Maruyama (Badalona)
3r premi:  Francisco Ribas Tur (Eivissa)
Menció d’Honor: Joan Ramon Salamo Labat (Fraga)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:   Ex aequo: Javier Guna Anguidanos (Llíria, València)
                                 Assami Pascual Maruyama (Badalona)
2n premi:  Ex aequo: Arnau López González (Terrassa)
                                 Nina Muñoz Ramos (Blanes)
3r premi:  Alexis Martínez Toumourov (Tortosa)
Menció d’Honor: Mariona Fernández Alvarez (Tarragona)


40è Concurs

Guanyadors:


Astrid Steinschaden, 1r premi Sènior

Categoria “Sènior” (fins a 26 anys)
1r premi:   Astrid Steinschaden (Salzburg, Austria)
2n premi:  Marc Piqué Marré (Barcelona)
3r premi:   Jordi Humet Alsius (Terrassa)

Categoria “A” (fins a 21 anys)
1r premi:   Enrique Lapaz Lombardo (València/Barcelona)
2n premi:  Desert
3r premi:   Idoia Gutierrez Etxegarai (Avilés)
Menció d’Honor: Ivan Oechle Sabaté (Tarragona)

Categoria “B” (fins a 17 anys)
1r premi:   Desert
2n premi:  Maria Fàbregas Mauri (Gurb)
3r premi:  Javier Galera Ejarque (Castellbisbal)
Menció d’Honor: Isaac Reguera Duran (Barcelona)

Categoria “C” (fins a 13 anys)
1r premi:   Albert Cano Smit (Viladecavalls)
2n premi:  Gerard Sala Sangrà (Castellbisbal)
3r premi:  Ex aequo: Adrià Barazón Florit (Premià de Dalt)
                                 Misaki Pascual Maruyamaó (Badalona)